Fotografia motoryzacyjna Kraków

Fotografia motoryzacyjna Kraków i okolice

Fotografia motoryzacyjna Kraków – oferta 2021

Podstawowy pakiet: 10 zdjęć w 1 lokalizacji – 300 zł

Pakiet w ruchu: 5 zdjęć wykonanych w czasie jazdy – 350 zł

Pakiet nocny: 3 zdjęcia – malowanie światłem, 1 lokalizacja – 250 zł

Pakiet sprzedażowy: 15 zdjęć z zewnątrz i w środku – 250 zł

W każdym pakiecie:
– dojazd na terenie Krakowa i do 15 km poza granice miasta
– podstawowa obróbka – balans bieli, ekspozycja, kolory, usuwanie drobnych rys/niedoskonałości lakieru, znaków/słupów w tle
– zdjęcia w formie cyfrowej – w wysokiej jakości do druku/odbitek i w mniejszym rozmiarze bezpośrednio do publikacji w social mediach
– faktura VAT

Płatne dodatkowo:
– zdjęcia poza pakietem: 35 zł/szt. (nie dot. pakietu nocnego)
– zdjęcia poza nocnym pakietem: 50 zł/szt.
– dojazd powyżej 15 km od granicy Krakowa: 1 zł/km
– zaawansowana edycja zdjęć: wycena indywidualna

Co zyskujesz?

Dzięki moim zdjęciom będziesz mógł_a dotrzeć do nowych klientów, pokazać swój profesjonalizm lub efekty swojej pracy, zaprezentować ślubny samochód w jego pełnej krasie przyszłej młodej parze lub zachować piękne wspomnienia na dłużej.

Jeśli sprzedajesz samochód, dobre zdjęcia pomogą szybciej sfinalizować transakcję i zmniejszą ilość czasu, jakiego potrzebujesz na odpowiadanie na pytania przez telefon.

Jak pracuję?

Pracuję w sposób ukierunkowany na efekty. Ważny jest dla mnie kontekst, szczegóły, historia samochodu. Zanim wezmę aparat do ręki staram się przemyśleć całą sesję: gdzie samochód będzie wyglądał naturalnie, jakie są jego cechy, które fajnie byłoby pokazać, o jakiej porze będę fotografował i jakie warunki zastanę na miejscu. Naciśnięcie spustu migawki to finał żmudnych, ale koniecznych przygotowań.

Najchętniej pracuję w złotych godzinach – czyli w okolicach wschodu i zachodu słońca. Szczególnie cenię wschód, szczególnie latem – ruch na drodze jest jeszcze niewielki, a zwykle zatłoczone miejsca świecą pustkami.

O mnie

Mam na imię Michał i robię zdjęcia. Samochodów. Motocykli. Motoryzacji. Fotografia to pasja, którą rozwijam od kilku lat. Brałem udział w warsztatach fotograficznych, ciągle inwestuję w sprzęt, ćwiczę nowe techniki wykonywania zdjęć i ich retuszu. Motoryzacja to dla mnie coś więcej niż sposób transportu. To historie związane z pojazdami, ludźmi i miejscami. Twoja historia też jest wyjątkowa, chętnie uwiecznię ją na zdjęciach.

Sesje indywidualne, sprzedażowe, nocne, marketingowe i współpraca z markami i dealerami. Mieszkam w Krakowie, dojazd w dalsze rejony do uzgodnienia.

Kontakt

Michał Wawszczak
tel. 530 535 553
michal@blackbullet.pl
jedzze@gmail.com

Fotografia motoryzacyjna Kraków. Zdjęcia detailing.