Poradnik

VW Transporter T3 – przydatne linki – część 2

W poprzednim wpisie podzieliłem się z Wami 7 przydatnymi linkami dotyczącymi Volkswagena Transportera T3. A dzisiaj kolejna porcja smakowitych kęsków dla posiadaczy Transporterów 3. generacji, w tym trochę sklepów, gdzie można dostać części do naszych busów.

www.gowesty.com – amerykańska strona poświęcona klasycznym kamperom. Znajdziesz tam też sklep i bardzo rozbudowaną bazę wiedzy.

www.justkampers.com – części do klasycznych busów tym razem z Wielkiej Brytanii + trochę wiedzy. Od niedawna mają swojego oficjalnego partnera w Polsce (link poniżej)

classictransporterparts.pl – sklep z częściami do klasycznych busów VW (także go Garbusów i Karmannów)

volkswagenclassicparts.pl – oficjalny sklep z częściami do klasycznych Volkswagenów – niestety ceny np. reperaturek są zaporowe. Niemniej jednak niektóre mniej popularne części są dostępne tylko tutaj.

Historia prototypu poprzednika Syncro – czyli testowanie napędu na 4 koła w Volkswagenie Trasporterze T2

www.bulliholiday.de – wynajmij kampera T3 i jedź na wakacje. Właśnie zdałem sobie sprawę z tego, że to świetny sposób na sprawdzenie, czy podoba nam się podróżowanie starym busem bez wydawania worka pieniędzy na własnego kampera, który będzie stał przez 11 miesięcy w roku.

garbusy.pl – polski sklep z częściami głównie do garbów, ale jest też dział z częściami to T2 i T3

garbusowy.pl – i jeszcze jeden polski sklep z działem części do Transportera T3.

Odnośnie części blacharskich do naszych busów warto zajrzeć także na allegro i poszukać użytkownika mar-gut. Ma sporo dostępnych reperaturek w dość przystępnych częściach.

Na koniec coś do obejrzenia – film ukazujący proces produkcji Trasportera 3. generacji:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *