blog motoryzacyjny nowości
Nowości

Trochę nowości na blogu + plany na przyszłość

Na bloga powoli zagląda coraz więcej osób i postanowiłem to miejsce trochę odświeżyć. Blog motoryzacyjny o leciwych samochodach ma trochę pod górkę. Nie zrobię przecież przeglądu newsów ani opisów nowych modeli (chociaż będą pewne wyjątki). Czego zatem możecie się spodziewać w niedalekiej przyszłości? 

Nowy serwer i optymalizacji bloga

Przeniosłem się na nowy hosting i sukcesywnie będę usprawniał stronę. Chcę przede wszystkim zoptymalizować zdjęcia, bo są trochę za duże i strona ładuje się długo. Dojdą nowe funkcjonalności, ale myślę także nad odświeżeniem wyglądu.

 

Przynajmniej jeden wpis w tygodniu

To moje nowe postanowienie. Nowy wpis będzie publikowany w każdy poniedziałek, późnym popołudniem. W planach mam kontynuację cyklu w Volkswagenie Transporterze T3 (część 1 i część 2), trochę garażowych poradników, zrobienie porządku z Saab’em i być może zmierzę się z video, to się okaże :). Jeśli macie jakieś życzenia co do tematów, które Was interesują, to komentarz będzie bardzo dobrym pomysłem.

 

Promocja bloga – będą konkursy i ciekawe nagrody!

 

ewangelia według grubasa

Zwiększenie zasięgu to kolejny punkt na mojej liście, chciałbym stworzyć krótki film promocyjny i dotrzeć z blogiem do szerszego grona czytelników. Będę się pojawiał na lokalnych imprezach i szlifował warsztat reporterski, więc zaglądajcie też na mój instagram. Niedługo ogłoszę też konkurs na facebooku, gdzie będzie można wygrać Złomnikową „Ewangelię według Grubasa” w twardej oprawie i z autografem autora – rzecz absolutnie nie do zdobycia – nakład wynosił tylko 1000 szt i już dawno się wyczerpał.

Bardzo Was proszę, jeśli podobają się Wam treści które tworzę – dajcie znać znajomym, udostępnijcie linka na fejsie – pomóżcie mi rosnąć, bo bez Was ten blog nie ma sensu. Dzięki!

 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *